DRZWI PRZESUWNE

DRZWI PRZESUWNE

Drzwi przesuwne są nieodłącznym elementem kojarzącym się z nowoczesną i funkcjonalną szafą lub zabudową. Ich ogromnym atutem jest to, że nie wymagają dodatkowego miejsca i idealnie sprawdzają się na niewielkich przestrzeniach. Wielką zaletą jest możliwość montażu na poddaszach bądź pod schodami.

PROJEKTOWANIE SZAF I ZABUDOWY WNĘK

Projektujemy i wykonujemy szafy, szafy wnękowe wyposażone w drzwi przesuwne lub drzwi składane, które pozwalają na pełne wykorzystanie Państwa przestrzeni mieszkalnej.


PRODUKCJA I MONTAŻ

Produkowane profile aluminiowe i elementy pozwalające tworzyć zabudowy i szafy, idealnie wpasowują się w designerskie standardy branży meblarskiej XXI wieku. Nasze profesjonalne ekipy montażowe sprawnie i szybko realizują zabudowy u klienta.


ELEMENTY WYPOSAŻENIA SZAF

Dla osiągnięcia finalnego efektu i stworzenia drzwi niezbędne są akcesoria. Niezawodne i sprawdzone systemy jezdne – bez których drzwi przesuwne nie mają racji bytu. Systemy dociągające – wyglądają estetycznie, a ich działanie sprawia, że drzwi przesuwne stają się cichsze i bezpieczniejsze. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom akcesoria takie jak: uszczelki, szczotki odbojowe, stopery.


SPRZEDAŻ ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH

Wszystkie elementy konstrukcyjne do systemu drzwi przesuwnych dostępne są w naszym salonie.