KUCHNIE MODUŁOWE

KUCHNIE MODUŁOWE

Meble kuchenne modułowe, nazywane również systemowymi, to doskonały pomysł na urządzenie nowoczesnej, modnej kuchni przy sporo mniejszej inwestycji czasu oraz pieniędzy w porównaniu z kuchnią na wymiar. To ergonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w dużym, jak i małym mieszkaniu. Kuchnie modułowe stanowią alternatywę dla mebli na wymiar – składają się z gotowych komponentów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolny sposób i nieskończenie wielu wariantach.

Przygotujemy dla Ciebie projekt kuchni modułowej – skontaktuj się, by umówić wizytę w naszym studio.

SKOMPLETUJ TWOJĄ WYMARZONĄ KUCHNIĘ Z PONAD:

KUCHNIA MODUŁOWA - MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI

Decydując się na kuchnię modułową idziesz na pewne kompromisy, ale najczęściej są to drobne modyfikacje swoich marzeń. Korzystając z gotowych modułów nie będziesz mieć możliwości stworzenia szafki w dowolnym wymiarze i o dowolnym wnętrzu, jednak gama produktów modułowych jest na tyle szeroka, że możesz z powodzeniem urządzić piękną, nowoczesną i funkcjonalną kuchnię – chętnie Ci w tym pomożemy.

Poniżej znajdziesz przykładowe aranżacje.

GALERIA PRZYKŁADOWYCH ARANŻACJI

JAK WYKONAĆ RYSUNEK POMIESZCZENIA?

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego, który pomoże wam wykonać pomiar pomieszczenia do wyceny kuchni na wymiar. W filmie krok po kroku pokażemy, jak poprawnie zmierzyć przestrzeń, aby móc zaprojektować idealnie dopasowaną do niej kuchnię. Dzięki naszemu poradnikowi nie tylko unikniecie pomyłek, ale również zaoszczędzicie czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z naszym materiałem, który jest dostępny obok.

Skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie darmowy projekt!

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Chcesz umówić się na pomiar? Napisz do nas!

Meble MERKURY

43-200 Pszczyna, ul. Górnośląska 15

Salon BLACK RED WHITE
+48 603 15 15 30

Kuchnie i meble na wymiar
+48 603 66 55 33

biuro@meblemerkury.com.pl

NIP: 634-201-82-65

PKO BP 88 1020 2528 0000 0802 0596 8724

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji zapytania i przetwarzania ich przez Meble MERKURY, ul. Górnośląska 15, 43-200 Pszczyna, NIP 634-201-82-65, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych.